Skontaktuj się ze mną

O ważnych sprawach najlepiej rozmawiać z dedykowanymi profesjonalistami.
Dzieki temu podejmiesz trafne decyzje i bezpiecznie poprowadzisz swój biznes. Nie daj sie zaskoczyć! Wbrew pozorom podatkowe tematy da się opanować. 

 

Napisz do nas - z przyjemnością przedstawię CI możliwości rozwiązania Twojej sprawy podatkowej

5 + 3 =

lub umów się ze mną na spotkanie

Tymczasowo, istnieje możliwość umawiania spotkań tylko online.

 

Polecają nas

Odesłany Klient z mojego biura rachunkowego otrzymał  kompleksowe opracowanie problemu podatkowego wraz z rozwiązaniem , którego zastosowanie wymagało głębokiej wiedzy zarówno z zakresu podatku VAT, podatku dochodowego jak i podatku od nieruchomości.  Jako księgowa Klienta nie zostałam sama z problemem. Otrzymałam praktyczne wskazówki księgowo-podatkowe.  Na konsultacji Klient otrzymał wyjaśnione zagadnienie ludzkim językiem i wskazówki do kolejnych kroków, aby zabezpieczyć ryzyka podatkowe.  Zagadnienie zostało rozłożone na czynniki pierwsze, tak aby wykluczyć wszelkie możliwe nieporozumienia w ustalaniu stanu faktycznego.  Taki doradca to prawdziwy skarb.  Polecam współpracę zarówno przedsiębiorcom jak i księgowym.

Estera Grata-Stec

~~Księgowa~~, Biuro Rachunkowe Estera Grata-Stec

Ogromnie się cieszę z możliwości współpracy z Panią Sylwią. Jej pełen profesjonalizm, zaangażowanie i terminowość stawiają ją w czołówce usług księgowych dostępnych na rynku. To cechy, które naprawdę wyróżniają ją spośród konkurencji.

Kancelaria Pani Sylwii buduje trwałe relacje biznesowe, co jest zasługą jej podejścia opartego na rzetelności i zaufaniu. Z czystym sumieniem mogę ją polecić, nie tylko przedsiębiorcom, ale także innym biurom rachunkowym. Doradztwo podatkowe, które oferuje Pani Sylwia, charakteryzuje się wysokim poziomem profesjonalizmu i podejściem, które uwzględnia wszystkie aspekty działalności klientów.

Chciałbym serdecznie pogratulować Pani Sylwii jakości jej usług oraz pracy jej zespołu. To naprawdę imponujące, jak kompleksowe i efektywne jest podejście, jakie prezentują. Polecam z pełnym przekonaniem!

Julia Dybkowska

~~przedsiębiorca, księgowa~~, Biuro Rachunkowe Clever Tax

Bardzo merytoryczna i mega praktyczna konsultacja. Palący problem klienta naszego biura został rozwiązany z chirurgiczną precyzją. Wrócimy po więcej! Dziękuję!

Olga Błaszczyk

księgowa, doradca biznesowy, iuro Księgowa Dobra Księgowa