Partnerzy

Kancelaria Podatkowa CONTROL TAX

usługi księgowe, kadrowe, rozliczenia roczne dla firm

Biuro Rachunkowe prowadzone pod nadzorem merytorycznym doradcy podatkowego Sylwii Jaroszek od niemal 10 lat. Powstało w wyniku wieloletniej współpracy z biznesem, obserwacji potrzeb i oczekiwań przedsiębiorców. Specjalizuje się w obsłudze firm z branży IT, nieruchomości, e-commerce, medycyna oraz transakcjach na rynkach zagranicznych. Doskonałe wsparcie w procesie zakładania nowych firm. Spółka jest wpisana do rejestru działalności na rzecz spółek lub trustów – podmiotów uprawnionych m.in tworzenia osoby prawnej lub jednostki nieposiadającej osobowości prawnej.  

Akademia Szkoleniowa EFECTUS

Nowy wymiar edukacji podatkowej w Polsce

Szkolenia dedykowane księgowym, kadrowym oraz właścicielom biur rachunkowym/doradcom podatkowym. 

APOGADO Górski Szetela sp.k.

kancelaria prawna, prawo dla przedsiębiorców, prawo dla IT

Kancelaria prawna, która od ponad 11 lat zapewnia bezpieczeństwo prawne swoich klientów. Długoletnia obecność naszej Kancelarii na rynku, poparta współpracą z liderami polskiego biznesu w segmencie kosmetyków kolorowych oraz wiodącymi europejskimi spółkami IT zobowiązuje nas do troski o wysoki standard naszych usług. Zakładanie i prowadzenie działalności wymaga nie tylko znajomości prawa, ale również umiejętności jego zastosowania w nowoczesnych formach organizacyjno-prawnych. Właściwe dobranie oraz wykorzystanie dostępnych instrumentów prawnych gwarantuje bezpieczeństwo i komfort tym, którzy na co dzień są odpowiedzialni za rozwój i stabilność swoich przedsiębiorstw  

Inni Eksperci/Partnerzy Biznesowi

Radca Prawny

Radca Prawny

RADCA PRAWNY

BIO w uzupełnieniu

dr Małgorzata Skawińska

dr Małgorzata Skawińska

ADWOKAT, Kancelaria Prawna LEXALIS

Doktor nauk prawnych, adwokat, nauczyciel akademicki, tłumacz j. włoskiego,  propagator alternatywnych sposobów rozwiązywania sporów, negocjator, mediator wpisany na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Rzeszowie. Prelegentka międzynarodowych konferencji. Od 10 lat zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem spraw transgranicznych i międzynarodowych, łącząc wiedzę prawniczą z zamiłowaniem do nauk o zarządzaniu oraz umiejętnościami językowymi. Biegle włada j. włoskim i angielskim, komunikatywnie j. ukraińskim. Członek wielu międzynarodowych organizacji prawnych i biznesowych: Worldwide Independent Lawyers League (Międzynarodowa Liga Prawników), członek Rete Nazionale Forense (Stowarzyszenie Adwokatów we Włoszech), Camera d’Affari Polacca in Italia (Polska Izba Biznesowa we Włoszech), reprezentant FEDERITALY (Federacja Przedsiębiorców Włoskich) w Polsce, członek Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Rzeszowa, członek Komisji Zagranicznej przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Dzięki sieci zrzeszonych kancelarii prowadzona przez nią Kancelaria zapewnia obsługę prawną w 66 krajach. 

 

Doradca Restrukturyzacyjny

Doradca Restrukturyzacyjny

DORADCA RESTRUKTURYZACYJNY

BIO w uzupełnieniu